0iTgkq73Ix3ZKhsIAIQegMSZ7xDWKSb0ILqw1W0UKL..q7

MENU

Horoskop dla wibracji numerologicznych - marzec 2017

Horoskop na Twojego maila

horoskop

Chcesz dostawać horoskop na swój adres e-mail?

Centrum Wsparcia Klienta

  • 22 310 23 03
  • biuro@scenicgroup.pl
Zapraszamy do działu pomocy online
DATA: 2017-03-16

Horoskop dla wibracji numerologicznych - marzec 2017

Jeżeli nie wiesz jaką jesteś wibracja numerologiczną -dodaj swoją datę urodzenia aż otrzymasz pojedynczą cyfrę .

np: data urodzenia :12.05.1979=1+2+0+5+1+9+7+9=34=3+4=7

Autor artykułu:

Kumczo

online700
Kumczo
Tarot Wahadełko Numerologia

DORADCA NIE POSIADA
W TEJ CHWILI
AKTYWNEGO NUMERU 700.

DORADCA NIE POSIADA
W TEJ CHWILI
AKTYWNEJ USŁUGI SMS.

Right-arrowSprawdź profil
Eksperta

Dla wibracji 1

Praca: W pracy w marcu będzie stabilnie, nie musicie się obawiać o swoje stanowiska, pracodawcy zapewnią wam bezpieczeństwo. Jednak trzeba dostosować się do wymogów, przepisów i norm i odpowiedzialnie podejść do wykonywanych zajęć. Wasi pracodawcy mogą w tym miesiącu być bardziej wymagający i pokazać swoją władzę.

Finanse: Finansowo również będzie stabilnie, ale trzeba czasami z wyrachowaniem podejść i skrupulatnie zastanowić się na ile możecie sobie pozwolić z wydawaniem. Jeżeli oszczędzaliście do tej pory, to nie będzie kłopotu, jeżeli na bieżąco, to trzeba będzie oszczędnie kalkulować.

Uczucia: W uczuciach jest możliwość i szansa na korzyści materialne, ale też na duchowe spełnienie i otwarcie się na nowe plany i ich realizację. To szansa na harmonijne pożycie w związku i chęć budowania jakby od nowa własnego gniazdka. Nowego i własnego miejsca na tej ziemi.

Zdrowie: Tu uważać jedynki i nie oszukiwać się, że jest wszystko ok i nie wymigiwać się od lekarza. Może nastąpić zapalenie nerwów, ucisk na skutek zwyrodnienia kręgów lub stawów, co może spowodować czasowe niedowłady kończyn.

Przesłania Aniołów

Twórczy projekt

Jedynki nie zamartwiajcie się tym, ze nie wiecie na czym polega wasz cel życiowy, a po prostu idźcie przed siebie. Dzięki wysiłkom twórczym pojawi się na waszej drodze wyjątkowa praca i cel życiowy. Wyrażajcie się twórczo i pozwólcie znaleźć ujście waszej kreatywności, chociażby zmieniając wystrój mieszkania.

Dla wibracji 2

Praca: W pracy dwójki powinny zachować siłę intelektu, umiejętność krytycznego spojrzenia na pewne sprawy i podążać swoją prawdą.Jeżeli istnieje jakiś konflikt należy świadomie dążyć do jego wyjaśnienia, kierując się rozsądkiem, nie emocjami. Macie szanse na wyjaśnienie pewnych spraw i postarajcie się to wykorzystać.

Finanse: Finansowo jesteście osobami odpowiedzialnymi i konsekwentnymi więc zadbacie o stabilność. Dzięki swojej wytrwałości i cierpliwości osiągnięcia jakie posiadacie zawdzięczacie sobie więc umiecie być szczodrzy, jak i oszczędni.

Uczucia: W uczuciach nastąpią zmiany i zaczniecie inaczej dostrzegać miłość i jej barwy, co przyczyni się do bardziej harmonijnego życia rodzinnego. W niektórych związkach nastąpi odrodzenie uczuć, pojednanie i przebaczenie.

Zdrowie: Zdrowotnie może nastąpić dysfunkcja zmysłów, czyli wzroku, słuchu, węchu, smaku. Uważać też na zatrucia pokarmowe, bakteriami, substancjami toksycznymi, lekami.

Przesłanie od Aniołów

Dziecko

Dwójeczki wasze myśli mogą krążyć wokół dzieci, co oznacza, że wasze dzieci potrzebują więcej miłości i waszej troski o nie. Spróbujecie poświecić więcej czasu dla nich, jak też i dla waszego wewnętrznego dziecka, które potrzebuje poczuć miłość chociażby do samego siebie.

Dla wibracji 3

Praca: Trójki powinni pogodzić się z losem i wyzbyć noszonego bólu przeszłości i cierpienia, co powoduje, że nieświadomie ulegacie emocjom i nastrojom. Czy ten ból dotyczy pracy, czy spraw osobistych jednakowo się na was odbija. Zalecane jest dla was przyjąć ciosy losu i nauczyć się je znosić. W pracy kierujcie się rozumem i postarajcie się być twórczy, pomysłowi i kreatywni i nie rozpraszajcie energii na darmo. Możecie doznać rozczarowania.

Finanse: W sprawach finansowych jakieś dalekosiężne plany związane z wyjazdem, możliwość planowania urlopu, wyznaczenie celu życiowego na ten rok.

Uczucia: Uczuciach uznanie praw Boskich, dążenie do równowagi i harmonii w związku. Okres akceptacji sytuacji, spokoju wewnętrznego i zewnętrznego. Dzięki rezygnacji z własnych wymagań i dostosowanie się do sytuacji osiągniecie harmonię wewnętrzną z samym sobą.

Zdrowie: W zdrowiu mogą się pojawić choroby wieku dziecięcego, choroby wrodzone układu krążenia, pokarmowego, hormonalnego.

Przesłania Aniołów

Nagradzaj się

Czas trójeczki abyście sprawili sobie przyjemność i nagrodzili się za własną ciężką pracę. Zainwestujcie w siebie i podarujcie sobie to, co sprawi wam, radość, jakiś upragniony przedmiot, wycieczkę, a nawet dzień wolny od pracy.

Dla wibracji 4

Praca: Czwórki wezmą sprawy w swoje ręce, zmotywują się do działania, aby wykorzystać nową szansę, rozpocząć coś nowego. To będzie ryzykowne, ale przyniesie korzyści, a wy wykorzystacie swoje talenty i umiejętności. To będzie miesiąc pokonania trudności i nowego przedsięwzięcia w sprawach pracy.

Finanse: W finansach możliwość dochodu z dwóch źródeł. Możecie być jednak niezadowoleni z finansów i mieć wewnętrzny problem w podjęciu decyzji co zrobić i w którą stronę iść. Także wydatki na szkolenia i douczanie się.

Uczucia: W uczuciach uważać na zazdrość i wtrącanie się osób trzecich, które mogą doprowadzać do konfliktów w związkach. Osoby samotne raczej będą nieufne i ostrożne w poszukiwaniu partnera, z powodu jeszcze nie odciętej energii z przeszłości.

Zdrowie: W zdrowiu mogą się pojawić choroby wieku dziecięcego, choroby wrodzone układu krążenia, pokarmowego, hormonalnego.

Przesłania Aniołów

Prawo przyciągania

Prawo przyciągania mówi jakie myśli wysyłasz to to otrzymujesz. Dlatego czwórki wysyłajcie pozytywne myśli, aby wasze pragnienia się spełniły. Zamiast się zamartwiać i narzekać wznieście swoje myśli na wyższy poziom, aby przyciągnąć energię spełniającą wasze marzenia.

Dla wibracji 5

Praca: Piątkom zapowiada się nie najlepszy miesiąc nie tylko w pracy, ale i ogólnie uważać na rozczarowania i coś lub ktoś może przynieść wam ból w sercu. W pracy niezadowolenie, brak możliwości ruchu, ogarnie was bezsilność i nie będziecie za bardzo widzieli wyjścia z tej sytuacji.

Finanse: W związkach wsparcie małżonka, ale nie tylko finansowe, lecz i duchowe. To miesiąc wzajemnego wspierania się i osiągnięcia statusu więcej duchowego niż finansowego.

Uczucia: Tu możecie doznać rozczarowania i bólu w sercu, takiego tez cierpienia z powodu strat, odejścia, bolesnych doświadczeń. Uważać na swoje myśli i nie wyolbrzymiać wszystkiego i nie cierpieć psychicznie, bo to może odbić się na waszym zdrowiu.

Zdrowie: Piątki uważajcie na zdrowie swoje lub kogoś innego, bo możecie się rozłożyć z powodu wirusów i bakterii, co może objawić się w postaci grypy, a nawet zapalenia płuc.

Przesłania Aniołów

Praca z energią

Piątki poddajcie się sesji uzdrawiania energetycznego. Także regularnie oczyszczajcie siebie i miejsca w których przebywacie z wszelkich wpływów energetycznych, gdyż jesteście na nie podatni.

Możecie również sami zapisać się na kurs pracy z energią i przekazywać ją innym w celach pozytywnego uzdrawiania.

Dla wibracji 6

Praca: Szóstki w pracy mogą mogą odczuć atmosferę nieporozumień, nieufności i podejrzeń. Uważać na młode osoby i nie wdawać się w dyskusje, gdyż może dojść do konfliktów i nieszczerości. Sprawy niewinne mogą okazać się niebezpieczne więc lepiej nie wdawać się w gadulstwo, plotkarstwo, a potem za to niepotrzebnie się wstydzić.

Finanse: W sprawach finansowych przydałyby się zmiany i konkretnie opracowany plan, aby nie być ciągle od kogoś zależnym i uwarunkowanym. Wydatki i opłaty na sprawy rodzinne, domowe i urzędowe.

Uczucia: W uczuciach panie zadbają o dom i rodzinę, o estetykę , bogactwo zewnętrzne i duchowe, a także o namiętność. Swoim pięknem nie tylko tym zewnętrznym, ale bogactwem wewnętrznym będziecie przyciągać płeć przeciwną.

Zdrowie: W zdrowiu uważać na zaburzenia emocjonalne. Mogą też wystąpić wszelkiego rodzaju urazy, problemy ze stopami.

Przesłania Aniołów

Asertywność

Szóstki swój problem w którym nie czujecie się komfortowo możecie rozwiązać dzięki jasnemu wyrażania swoich potrzeb i oczekiwań. Stawcie czoło tej sytuacji będąc i anielscy i asertywni. Bądźcie szczerzy wobec siebie i innych i tylko dzięki uczciwości i miłości można rozwiązać konflikt, agresja pogłębi sprawę.

Dla wibracji 7

Praca: Niektóre siódemki mogą iść na zwolnienie lekarskie, ze względu na nie najlepszy stan zdrowotny. Ogólnie niechęć, niezadowolenie i taki stan apatii może spowodować brak chęci do pracy, brak energii i witalności. Trzeba przeczekać ten trudny okres, aby zdobyć siły do dalszej walki i powrócić do energii działania.

Finanse: Finansowo trzeba dopasować się do sytuacji i zachować powściągliwość, aby minął ten okres braku równowagi. W tym miesiącu należy umiejętnie dysponować tym co posiadacie, aby szala nie przeważyła na większe straty niż zyski.

Uczucia: W uczuciach potrzebna jest cierpliwość i okres przeczekania i to od was zależy jak wykorzystacie ten czas aby utrzymać związek. Bardziej skupicie się na sprawach finansowych niż uczuciowych, na tym co bardziej kuleje.

Zdrowie: Zdrowotnie może być nie najlepiej w tym miesiącu. Ogólnie może dopaść was złe samopoczucie całego organizmu. Kryzys zdrowotny więc najlepiej zrobić badania, aby stwierdzić przyczynę tego złego stanu.

Przesłania Aniołów

Miej zaufanie

Siódemki zaufajcie Bogu i Aniołom i oddajcie w ich ręce wasze troski i zmartwienia, a zostaniecie odpowiednio poprowadzeni do wypełnienia swojej misji.

Skupcie się na chwili obecnej idąc krok, po kroku, aby dokończyć waszą misję, pomimo, ze teraz nie rozumiecie jak to zrealizujecie.

Dla wibracji 8

Praca: Dla niektórych ósemek praca w terenie i rozjazdach, nie zawsze może być przyjemna i spokojna. Czasami trzeba będzie zachować się zdecydowanie, ale też trzymajcie się rozsądku i nie róbcie gwałtownych posunięć. Może pojawić się jakiś konflikt z młodą osobą, której brakuje rozsądku w działaniu i często też rani słowami.

Finanse: W finansach jakieś sprawy zostaną postawione na ostrzu noża, coś trzeba będzie wyjaśnić, rozważyć. I tu zachować zimną krew, opanowanie, gdyż emocje nie rozwiążą problemu. Zapowiadają się straty, ale dzięki bystrości umysłu i inteligencji możecie uratować sytuację.

Uczucia: W uczuciach okres wzajemnego przyciągania do siebie partnerów. Okres namiętności i pożądania i to panie będą uwodzić i kusić, ale też może pojawić się różnorodność reakcji przezywania pozytywnego, jak i negatywnego.

Zdrowie: W zdrowiu uważać na serce, tętnice i żyły, dolegliwości dermatologiczne związane z wyglądem.

Przesłania Aniołów

Potrzebujesz uziemienia

Ósemki potrzebna będzie Wam równowaga w sferze ducha i materii. Wasza praca i uwaga potrzebna jest na ziemi, chociaż wznoszenie ku niebu daje przyjemność. Postarajcie się nawiązać kontakt z Matką Ziemią, abyście mocniej po niej stąpali, a nie przebywali poza ciałem.

Dla wibracji 9

Praca: Dziewiątki w marcu otrzymacie szansę rozpoczęcia czegoś nowego, nawet nowej pracy, ale musicie wykazać się bystrością umysłu, inteligencją, aby wynegocjować to, na czym Wam zależy. Problem jaki Was trapi zostanie rozwiązany.

Finanse: To następna szansa jaką otrzymacie w marcu dla poprawienia swojej sytuacji. Wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce zaangażować się i zacząć działać, a los będzie wam sprzyjał i pomoże pokonać trudności w rozpoczęciu nowego przedsięwzięcia.

Uczucia: Dziewiątki lubicie niezależność i mieć trochę spokoju i czasu dla siebie, dlatego często przebywacie w samotności żyjąc swoimi fantazjami i iluzjami. Tak też będzie w marcu, dobre porozumienie z partnerem i rozpoznanie potrzeb w istniejącym związku, ale każdy gdzieś tam w kąciku w swoim świecie.

Zdrowie: W sprawach zdrowotnych dobrze jak pójdziecie do lekarza zrobić badania,gdyż możecie mieć problemy w obrębie głowy, a więc migreny, zatoki. Problemy dermatologiczne, choroby dziedziczne jak cukrzyca, choroby krążeniowe.

Przesłanie Aniołów

Poproś

Dziewiątki skupcie się na swojej prośbie i zwróćcie do Sił Wyższych, Aniołów o wsparcie, pomysły, odwagę. Proś, a będzie Ci dane.

Proście o wszystko co potrzebujecie, również inne osoby którym ufacie i mogą wam pomóc.

Skontaktuj się z wróżbitami bezpośrednio Right-arrow ZOBACZ WIĘCEJ

Livia

wolny
Livia
Tarot Karty Lenormand Numerologia

ZADZWOŃ
BEZPOŚREDNIO 708 788 084 wew.527 4.92 zł brutto

WYŚLIJ SMS 73550 o treści: POSR.576 3.69zł brutto

Right-arrowSprawdź profil
Eksperta

Melania

wolny
Melania
Tarot Jasnowidzenie i Wizjonerstwo Biała Magia

ZADZWOŃ
BEZPOŚREDNIO 708 788 084 wew.620 4.92 zł brutto

WYŚLIJ SMS 73550 o treści: POSR.707 3.69zł brutto

Right-arrowSprawdź profil
Eksperta

Wróżka Cesaria

wolny
Wróżka Cesaria
Tarot Numerologia

ZADZWOŃ
BEZPOŚREDNIO 708 888 058 wew.758 7.69 zł brutto

WYŚLIJ SMS 75550 o treści: POSR.1155 6.15zł brutto

Right-arrowSprawdź profil
Eksperta

*Bogumiła*

wolny
*Bogumiła*
Tarot

DORADCA NIE POSIADA
W TEJ CHWILI
AKTYWNEGO NUMERU 700.

DORADCA NIE POSIADA
W TEJ CHWILI
AKTYWNEJ USŁUGI SMS.

Right-arrowSprawdź profil
Eksperta