Baner_10

Horoskop dzienny

 • 1 Baran
  (03.21 - 04.20) Jeżeli jesteś przemęczony to najwyższy czas zaplanować urlop. Krótki wyjazd będzie również zbawienny. Najlepszy kierunek nad morze. Wystrzegaj się szastania pieniędzmi i uważaj na fałszywe osoby. Praca - kreatywna i dużo zapału. Uczucia - potrzeba miłości drugiej osoby. Zdrowie - uważaj jedynie na układ kostny. Wibracja czakr - zadbaj o czakre splotu słonecznego. Na co warto uważać - wyprawa w góry może zakończyć się nie miło. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 2 Byk
  (04.21 - 05.21) Ktoś obdarzy cię dużym zaufaniem. Osobie szczerej i skromnej, możesz zaufać. Perswazją i naświetleniem sytuacji więcej zdziałasz, niż represjami i groźbami. Opanuj nerwy. To przedostatni dzień pracowitego tygodnia, nie warto psuć sobie i innym humorów. Praca - będziesz mieć dużo pomysłów, ale mało okazji do ich realizacji. Uczucia - prawdziwa szansa na miłość. Zdrowie - zbadaj układ pokarmowy. Wibracja czakr - otwórz czakre serca. Na co warto uważać - będziesz ciekawski i bardzo wścibski. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 3 Bliźnięta
  (05.22 - 06.22) Zanim wyjedziesz na długo upragniony urlop uporządkuj papiery i dokumenty. Twoja intuicja i sprawność organizatorska pomoże ci znaleźć gotówkę na wyjazd. Praca - zakończysz wszystkie projekty. Uczucia - w domu sielanka. Na razie stagnacja. Rodzinne uczucia stoją w miejscu. Zdrowie - bardzo dobra kondycja. Wibracja czakr - splot słoneczny trzymaj w ryzach. Na co warto uważać - zadbaj o czas, na wypoczynek. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 4 Rak
  (06.23 - 07.22) Dzień sprzyja komunikacji międzyludzkiej. Wsparcie, dobrych doradców. Staniesz się obiektem towarzyskich i zawodowych zainteresowań. Tylko nie przesadź z emocjami. Jeżeli organizujesz spotkanie zawodowe to sprawdź jeszcze raz wszystkie rezerwacje. Praca - od rana masz wenę do pracy. Same dobre pomysły. Uczucia - nie zapominaj o rodzinie. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - obniżka pracy czakr. Na co warto uważać - najlepiej dzisiaj nie wychodzić z domu jeżeli będziesz źle ubrany. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 5 Lew
  (07.23 - 08.23)

  Lwy marzą o urlopie. Pomimo zawodowo - wakacyjnego relaksu powinieneś bacznie obserwować sytuację zawodową. Teraz masz szanse odkryć, zgłębić nieznane tajemnice zawodowe kolegów i koleżanek. Sierpniowy czwartek nie może stać się dla ciebie dniem relaksu. Zadzwoni dzisiaj ważny telefon. Praca - realizuj śmiałe plany. Uczucia - dopiero w odległy poniedziałek. Zdrowie - relaks odcinka lędźwiowego. Wibracja czakr - medytacja. Na co warto uważać - na wypadki w drodze do i z pracy. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

 • 6 Panna
  (08.24 - 09.23) Mniej mów, a więcej słuchaj i uśmiech. Motto na czwartek. Czwartek to nie ostatni dzień tygodnia. Nie możesz o nim zapomnieć w czwartkowy dzień. Jeżeli zarządzasz osobami zadbaj, aby twój zapał udzielił się nawet największym ponurakom. Nie pozwól, aby ktoś z twojego najbliższego otoczenia źle się czuł. Praca - leniwy dzień. Uczucia - wokół ciebie może zagościć nowa miłość. Zdrowie - może boleć głowa. Wibracja czakr - uspokoić. Medytacja. Na co warto uważać - sprawdzaj wszelkie umowy , które podpisujesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 7 Waga
  (09.24 - 10.23) Zaborczość dzisiaj nie jest wskazana. Nie narzucaj innym swojego zdania, przemyśl trzy razy wypowiedz. Z dystansem traktuj rywali. Dzisiaj uważaj na wpadki finansowe. Jeżeli jeździsz miejską komunikacją to nie zapomnij skasować biletu. Praca - praca jak co dzień, upłynie spokojnie. Uczucia - nadchodzi czas miłosnej stabilizacji. Zdrowie - 98%. Wibracja czakr - uruchamiamy dzisiaj czarkę trzeciego oka. Na co warto uważać - na nowe znajomości. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 8 Skorpion
  (10.21 - 11.22) Podróż. Trudne sprawy przekażesz komuś innemu. Odpoczywaj i dobrze się baw. Zdobędziesz nowych przyjaciół. Ciesz się wakacyjnym wypoczynkiem.
 Dzisiaj można dużo mówić i wykazywać się erudycją. Wycieczka za miasto. Rzeka, plaża, upragniony odpoczynek. Kto w ten dzień pracuje, ma dzisiaj sielankę. Idealny dzień dla skorpionów obiboków. Szef dzisiaj nawet podaruje lenistwo. Praca - miłosne amory w pracy. Uczucia - musisz otworzyć serce na rodzinę i znajomych. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - pilnuj czakry serca. Na co warto uważać - zadbaj o wygodne obuwie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 9 Strzelec
  (11.23 - 12.21) Dobry start tygodnia, a dzisiaj już czwartek. Nie odpuszczaj rozpoczętych zadań. Mogą się pojawić problemy z bliskimi. Ważna wiadomość z dalekich stron. Praca - możliwy awans. Uczucia - emocje sięgają zenitu. Zdrowie – 80%. Wibracja czakr – otwieraj czakre serca. Na co warto uważać – dbaj o dom, wtedy dostaniesz awans. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 10 Koziorożec
  (12.22 - 01.20) Uwaga. W tym dniu nie łam zasad prawa. Możliwe, że przekroczysz szybkość i tym razem będzie mandat. Stosuj się w czwartkowy dzień do wszelkich regulaminów. W innym wypadku skończysz dzień rozczarowany. Wspaniały dzień na szaloną, wieczorną zabawę. Praca - istnieje tylko jak jesteś za biurkiem. Nie masz, co liczyć na finalizacje projektów zadań w tym tygodniu. Uczucia - będziesz atrakcyjny, pożądany i podziwiany. Zdrowie - zbadaj układ pokarmowy. Wibracja czakr - jedynie czego brakuje? Otwarcia czakry trzeciego oka. Na co warto uważać - zmień dawne nawyki. Takie zmiany przeobrażą twoją osobowość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 11 Wodnik
  (01.21 - 02.18) Zaskakujący wyjazd, wyjście do teatru. Miłe spotkanie w gronie znajomych. Unikaj krętych dróg, gry pozorów. Uważaj na parkingu jak parkujesz samochód. Praca - prawdziwa miłość w pracy. Uczucia - powściągliwe, bez szaleństw. Zdrowie - 100%. Wibracja czakr - wszystko się unormowało. Na co warto uważać - na miłość i przyjaźń z najbliższą osobą. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
 • 12 Ryby
  (02.19 - 03.20) Nie bądź skąpy i narusz domowy budżet, a nawet oszczędności. Wyjedź w ładne okolice, krajobrazy. Teraz są najlepsze miesiące wakacyjne dla twojego zdrowia. Zafunduj sobie szczyptę luksusu. Praca - wakacyjne opowieści i rozleniwienie. Uczucia - miłość w pięknych odcieniach tęczy. Zdrowie - zwróć uwagę na krtań i zatoki. Wibracja czakr - 100%. Na co warto uważać - wyśmienity dzień. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.
Baner3

Wasze opinie

 • 1
 • 2
 • 3

Jak to działa?

1

Wybierz Eksperta

Przejrzyj oferty ekspertów, zapoznaj się z tematami, zobacz oceny i komentarze użytkowników.

2

Wybierz sposób kontaktu

Wybierz czy chcesz rozmawiać przez telefon, SMS, czy chat. Czy może spotkać się osobiście? Obok każdego eksperta znajdziesz listę dostępnych usług.

3

Otrzymaj poradę

Zostaniesz połączony z Ekspertem, pytaj o co chcesz.

Centrum Wsparcia Klienta

 • 22 445 24 04
 • bok@free-pro.pl
Zapraszamy do działu pomocy online

Usługi specjalne

Przekaz energetyczny, uzdrawiający na odległość

Pomóż odzyskać energię swojemu ciału

Cena: 135zł
Ilość wykupionych: 0
Ezoteryk Kosma Ekspert:
Ezoteryk Kosma

Ezoteryk Kosma

Kategorie

Kategorie: Tarot, Horoskop, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia, Cyfrologia, Feng shui, Horoskop kwiatowy, Talizmany, Dieta a znak zodiaku, Reiki, Horoskop biznesowy na 2014 rok, Imiennik, Horoskop Partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Zdrowie a znak zodiaku, Odcienie męskości, Horoskop tygodniowy partnerski, Horoskop tygodniowy biznesowy, Horoskop tygodniowy miłosny, Numerologia dla firm, Twój adres czyli Twoje miejsce na Ziemi , Magia zaklęta w numerze telefonu, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ubrać się na randkę?, Jakie kolory ją/ jego uwiodą?, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop numerologiczny miesięczny, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy, Wibracja imienia, Horoskop Tarota na 2014 rok

Dziedziny

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opis Eksperta

 Akupunktura energetyczna połączona z Tarotem, to nieprawdopodobna potęga wróżby i oceny naszej energetyki zdrowia. Przekazy energetyczne na żywo. Oczyszczanie aury.

Tarot, numerologia i kamienie.

Zapraszam na nieprawdopodobne spotkanie z Moją siła bioenergoterapii. Ocena zdrowia DUSZY I CIAŁA.
Jestem Mistrzem bioenergoterapii z dwoma certyfikatami. Radiestezja to moja druga pasja.
Tarot i numerologia zamyka siłę mojego przekazu. Odsłania prawdę przeszłą i przyszłą.
Podczas spotkania odczujecie Państwo moją aurę, wrażenie ulgi i spokoju zagości w Duszy i Ciele. Wieczorne seanse wprowadzają w błogi stan spokojnego snu. Wszystko z głębi mojego serca.
Sen jest jednym z najlepszych uzdrowień. Kiedy mamy problemy z usypianiem nasz organizm jest w stałym napięciu.
Sprawie, że sen zagości w Państwa nocnym zmaganiu. Mój przekaz sprawi senny nastrój, wyrówna energetyką, rozpocznie regeneracje i wprowadzi w stan nocnego relaksu. Zapewniam to będzie i stanie się rzeczywistością. Zapraszam na seanse wieczorne.
Ezoteryk Kosma

Zapraszam na spotkanie z biała magią.
Rytuały, zaklęcia, oczyszczenia z ciemnej energii. Przekazywanie energii mojego oddechu serca.
Wspólne medytacje. To chwile dla naszej duszy i ciała.
Zapraszam na spotkanie z innym wymiarem życia.
Ezoteryk Kosma.
Własna sentencja:
Serce i spokój dodaje blasku Tarotowi. Staje się bardziej uległy i pokorny. Zaczyna otwierać inne wymiary.

Od 1999 roku ezoterykę traktuję profesjonalnie / certyfikaty mistrzowskie, dyplomy /. Tarot / własny autorski układ kart /, numerologia, magia kamieni, radiestezja, bioterapia, fizjonomika, interpretacja rysunków naszych dzieci to moja pasja.

Ostatnio coraz częściej spotykam się z energią złych ludzi. Nazwijmy to wampiryzmem. To słowo jest bardzo negatywne i mówi o wykorzystywaniu drugiego człowieka. Czujecie się Państwo zniewoleni przez energetykę innej osoby…….. proszę dzwonić. Pomogę, podpowiem jak wykonać odcięcie. Od tego można się uwolnić.

Ciepło pozdrawiam i zapraszam Ezoteryk Kosma.


Najczęściej zamawiane są też:

Rozkłady karmiczne

Popraw swoje uwarunkowania karmiczne

Cena: 70zł
Zobacz
Wróżka Zangara Seth Ekspert:
Wróżka Zangara ...

Przekaz energii reiki

Doświadcz energii reiki w Twoim życiu

Cena: 75zł
Zobacz
Wróżbita Shanti Ekspert:
Wróżbita Shanti

Tarot Reinkarnacji

Twoje przeszłe i przyszłe wcielenia

Cena: 50zł
Zobacz
Emma_Cole Ekspert:
Emma_Cole

Karta dnia

Dowiedz się co przyniesie dany dzień

Cena: 10zł
Zobacz
Selena Ekspert:
Selena

Transformacja Energetyczna

Odzyskanie energii, porzucenie blokad

Cena: 85zł
Zobacz
Wróżka Zangara Seth Ekspert:
Wróżka Zangara ...

Tygodniowy horoskop anielski

Horoskop dopasowany dokładnie do Ciebie

Cena: 45zł
Zobacz
Wróżka Zangara Seth Ekspert:
Wróżka Zangara ...